BLOG

Nově Náš turnaj nejede pod záštitou ERC. A to zcela a jistě pro celosvětovou nákazu corona viru, kvůly kterému se ruší všechny akce v roce 2020 a to včetně závodů ERC. Proto letos jedeme pod našimi vytvořenýmy závody v ČR. A rovněž jsme přidaly i skupiny RC1 a to vozy WRC od roku 2017. A také skupinu RC3. Jenže jedna...

Náročná Italská rally pod oficiálním názvem Rally di Roma Capitale ukázala opět jak dokáže rally být těžká a rozněž zábavná. Vedoucí muž Trnka havaroval na 4 RZ kdy trefil mostek a dostal SR což ukončilo jeho působení v 1 etapě. A tak se mohl z první výhry v letošní sezóně radovat Zawisza Maciej. Před druhým Liborem Tomečkem a...

Polská rally přinesla několik zajímavostí. Viktor Trka dokázal opět vyhrát a ujal se celkového vedeí v šampioátu před druhým Zawiszou o 7 bodů. Právě zmínění Zawisza Maciej dojel v Polsku na druhém místě ale se ztrátou téměř 3 minut. Na třetím místě dojel Diaconescu Remus pro kterého to bylo zatím nejlepší umístění.

Vítězem Lotyšské Rally se stal slovenský jezdec Gais Jan. Vítěz předešlých dvou rally Viktor Trnka skončil na druhém místě s odstupem necelých 17 sekund. Na třetím místě do cíle dorazil Poustka Václav.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky